• Úvodná stránka
 • top
 • 1400W MPPT Vietor Solar Hybrid Boost Regulátor Nabíjania 12V 24V požiadať o 800W 600W veterných turbín +600W 400W solárne panely

Rýchly náhľad

10

top

1400W MPPT Vietor Solar Hybrid Boost Regulátor Nabíjania 12V 24V požiadať o 800W 600W veterných turbín +600W 400W solárne panely

€142.68 €135.54

Štítky: epsolar tracer, hybrid mppt starosti kontrolu, invertor epever, solor regulátor nabíjania, charg ovládanie, 12v 600w zdroj napájania, mppt solárne, solárny regulátor nabíjania mppt t10a, mppt vietor solar hybrid starosti kontrolu, hybride slnečný vietor.

Porovnať


 • SKU: n611

Najpredávanejší

Popis

1200w MPPT vietor solárne hybridný regulátor nabíjania(600w veternej energie+600w solar hybrid power)

1200w MPPT vietor solárne hybridný regulátor nabíjania(600w veternej energie+600w solar hybrid power)

1400w MPPT vietor solárne hybridný regulátor nabíjania(800w veternej energie+600w solar hybrid power)

Technická poznámka:

V offgrid systém, tam je vždy pár rozpory, ktoré produkujú zdroj energie a absorpcie energie zaťaženia nezodpovedá problém, m ay sa nasledujúce situácie: 1. Napájanie môže byť vydané pod podmienkou dostatok elektrickej energie bremena nie je pravdepodobné, že práca a výkon batérie je plný, tak tento čas potrebujeme poslať napájania elektrinou robiť vypúšťanie spracovanie, v opačnom prípade môže dôjsť k trvalému poškodeniu zariadenia;2. V napájanie nemá dostatok elektrickej energie podpora je pravdepodobné, že sa objaví, keď batérie je len zriedka vedú k zaťaženie nemôže mať normálnu prácu, tak musíme aj na zlepšenie výkonu výrobných kapacít v tejto situácii.

V našej vietor solárne systémy, solárne panely sily vzhľadom na Veterné turbíny výkon, je veľmi stabilný zdroj, tak sme mali vietor solar hybrid kontrolór najmä pre Veterné turbíny dizajn booster nabíjania MPPT technológie a krok - menej vykladanie funkciu, a vzhľadom na solárne panely ešte trvať jednoduché a efektívne nabíjania PWM technológie.

Booster MPPT hlavne pre väčšinu času v mnohých častiach veternej energie nestačí na podporu generátor stav nabíjania batérie, osobitné pracovné zásada je: Veterné turbíny pod podmienkou rýchlosť vetra dosiahnuť menovitá rýchlosť vetra, výsledné napätie a výkon nie sú dosiahnutie menovitého výkonu, sme prostredníctvom reálnom čase nadobudnutia Veterných turbín prostredníctvom booster obvod napätie a prúd zo zvýšiť napätie batérie, napätie na systémové požiadavky, pomocou softvéru algoritmus MPPT, aby Veterných turbín moci používať čo najviac.

Krok menej vykladanie funkcia zameraná hlavne na prvom prípade, keď nie je potrebné dodatočné energie, budú vytvárať spotrebu energie z Veterných turbín na vykladacie zariadenie, regulátor vyhradená port pre pripojenie vykladacie zariadenia, užívateľ môže byť vybrané podľa skutočného stavu, kedy vybrať a zakúpiť, w e naznačujú, v dobrých poveternostných podmienkach, ako sú pobrežné a západných je prázdny,musíte nakonfigurovať vykladanie;V niektorých vnútrozemských oblastiach, kde veterné podmienky vo všeobecnosti odporúčame tiež, aby skúste nakonfigurovať vykládky.

1.V závislosti na našich vyspelých zariadení a skúsených inžinierov, môžeme vás uistiť vysoko kvalitné výrobky s rozumnú cenu.

pre ďalšie otázky, pls zanechať odkaz na Najkrajsiecesty.sk, alebo nás kontaktujte prostredníctvom Obchodného manažéra.

2.Naše služby po predaji aj udržať sledovanie a posielať správy na vás, keď tam je akékoľvek oneskorenie pri preprave.

3.Keď dostanete balík, prosím, otvorte balík a skontrolujte všetky položky sú práca v dobrom stave, než sa prihlásite.Neprihlasujte, ak sú položky rozdelené,a požiadať kuriérskej spoločnosti, aby "poškodenia certifikát" Inak,nebudeme poskytovať žiadne záruky a náhrady. Časté otázky: OTÁZKA: Prečo sú tak nízke ceny, sú tieto kvality položky a úplne nové? Odpoveď: ÁNO, môžete zaplatiť výrobnú CENU! Ponúkame na predaj úplne nové položky priamo z továrne v Ázii. To je dôvod, prečo naše ceny sú tak konkurencieschopné. Na udržanie kontroly kvality ,my osobne prezrieť pre každú položku, pred zásielky. Všetky položky sú 100% nové a kontrolované. Medzinárodné Kupujúcich---vezmite Prosím na vedomie, spokojnosť Zákazníka je pre nás dôležité.Ak máte problémy alebo otázky týkajúce sa vašej transakcie,prosím, kontaktujte nás pred odchodom akýkoľvek typ spätnú väzbu alebo otvoriť akýkoľvek spor.Negatívna spätná väzba nerieši anyting,budeme sa snažiť čo najlepšie vyriešiť problémy. Vopred vám ďakujeme za vašu trpezlivosť.

Doplňujúce údaje

 • Slnečná Energia: 600W
 • Absolutórium Režim Ovládania: Svetlo Controll Režim, Čas Controll Režim
 • Max. Prúd: 50A/100A
 • Displej: Veľká Veľkosť LCD Displej
 • Veterné Elektrárne: 800w
 • Komodity: Vietor Solárne Hybridný Regulátor pre Hybridný Systém
 • Poplatok Režim Ovládania: Vietor
 • Zobraziť parametre: napätie,nabíjacieho prúdu,batéria objemová
 • Číslo Modelu: B-600/600
 • Maximálny Prúd: 50A/100A
 • Funkcia ochrany: lightning, reverzné pripojiť, za poplatok
 • Aplikácia: Domov Solárnej a Veternej Systém

Recenzie (0)

Pridať recenziu

12345

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter