Rýchly náhľad

10

Osvetlenie Príslušenstvo

220V prepínač vysoký výkon vypnite osvetlenie v domácnosti motora, bezdrôtové diaľkové ovládanie radič modul diaľkového ovládania spínača

€18.92 €17.79

Štítky: opice zapnutie svetla, 220v prepínač bezdrôtovej, scout zapnutie svetla, dc motor prepínač, 3 tlačidlo prepnúť, 220 prepínač, led 5v diaľkové ovládanie spínača, switch pre domácnosť, remot spínača, 12v rozšíriť diaľkové ovládanie spínača.

Porovnať


 • SKU: n161

Najpredávanejší

Popis

Rozsah použitia: 220V domácnosti elektrickej energie, elektrické spotrebiče s výkonom menej ako 3000 wattov môžete ovládať svoj zdroj napájania a napájací poruchy, ako napríklad: vodné čerpadlo, blato čerpadla, motora, svetlo, ventilátor, ventilátor, insekticíd, sprej stroj, auto, práčku, Elektrické zvončeky...atď.

Funkcie:

1. Dlhú vzdialenosť: prijíma, dovezené UHF tri-úroveň signálu zosilňovača spustenie trubice, ktorá je ďalej od 3000-meter diaľkové ovládanie na trhu. 4000 metrov je teoretická vzdialenosť. Všeobecné open-air diaľkové ovládanie, vzdialenosť medzi 1000m a 3000m (životné prostredie Odlišné, vzdialenosť je tiež rôzne, skutočné použitie závisí od veľkosti životného prostredia rušenie), a vzdialenosť skráti v prípade prekážky.

2. Prepínanie napájania step-down obvod: pomocou vypínačov napájania čip LNK304 vyrába Americká energetická Spoločnosť na ovládanie napájanie, na zabezpečenie kvality, stability a trvanlivosti.

3. Široký napätie: Vhodné pre napätie medzi AC85V-260V, zabezpečenie dlhodobej stabilnej prevádzky v okruhy s rôznymi napätie prostredia.

4. Vysoký výkon: 30A relé sa používa na zabezpečenie dlhodobo stabilných ovládať high-power elektrické spotrebiče.

Nie je potrebné, AC stykač, a priamo riadi vodné čerpadlo, motor, lampa, auto, práčka, atď. v 3000W.

5. Vysoká citlivosť: signál prijíma prijíma skutočný super-heterodynové RXB8 modul, citlivosť -114dBm, citlivosť a anti-interferencie schopnosti sú ďaleko za supermarket super-regenerácia a riadnym super-heterodynové modul diaľkového ovládania vzdialenosť je ďalej a stabilnejší.

6. Učenie typ kód: môžete dozvedieť kód s rovnakou frekvenciou diaľkové ovládanie sa. (Nebojte sa, ak stratíte, diaľkové ovládanie počas používania. Stačí kúpiť diaľkové ovládanie a dozvedieť sa to. Je to OK, nie je potrebné ju nahradiť, čo výrazne šetrí používateľa náklady. ).

7. Operácia je jednoduchšie: diaľkové ovládanie má 2 tlačidlá, jedno tlačidlo je zapnuté a jedno tlačidlo je vypnuté, čo je pohodlné a jednoduché použitie.

8. Nebudú navzájom rušiť,: digitálne kódovanie sa používa, a tam je bez vzájomnej kontroly fenomén medzi rovnaký model produkty susedov. (t.: niekoľko skupín rovnaký model môže byť použitý v rovnakom prostredí, bez vzájomnej kontroly.)

Táto cena zahŕňa: 1piece prijímač (s ubytovaním) + 1piece 2-tlačidlo diaľkové ovládanie

Základné parametre

Model výrobku: KGS-A101-1

Menovité napätie: 85V-260VAC

Menovitý výkon: -114dBm

Kódovanie typ: learning, diaľkové ovládanie

Veľkosť: 93*40*15 mm

Prijímač veľkosť: 123*61*30.5 mm

Pracovný režim: interlock, self-locking, jog (môžete nastaviť predvolené výrobcom interlock, jedno tlačidlo sa používa na iné tlačidlo je vypnuté)

Vyššie uvedené rozmery sú merané ručne, a tam môže byť chyby, podľa toho, čo je skutočné!

Diaľkové ovládanie vzdialenosť: 1000 metrov, táto vzdialenosť je teoretická vzdialenosť bez zásahu, a skutočné životné prostredie, sa zníži podľa rušenie stupeň rovnakom prostredí a priečky (prekážku). Všeobecné otvorený priestor, prostredie je o 10%-50% nominálnej vzdialenosť, a diaľkové ovládanie vzdialenosť každého prostredie je odlišné, v závislosti na veľkosti životného prostredia rušenie.

Prevádzkový režim môže byť prepnutý voľne*

To bol zriadený pred expedíciou z továrne, a užívateľov nie je potrebné nastaviť bez dopyt!

Štýl práce úvod

(1) Interlock: V prípade dvoch tlačidiel na diaľkovom ovládači, jedno tlačidlo je zapnuté a ďalšie tlačidlo sa nazýva západka. Keď viaceré regulátory diaľkového ovládania viacerých prijímačov (ako jeden drag), stlačte príslušné tlačidlo diaĺkového ovládania, zodpovedajúce prijímač je zapnutý, iné prijímače sú odpojené, a viacero prijímačov sú zamknuté, aby sa navzájom, tzv Pre spriahnuté.

(2) Self-locking: Ovládanie pomocou jedného tlačidla, stlačte raz otvoriť a potom znova stlačte tlačidlo vypnúť, tzv. self-locking.

(3) Jog: Použite jedno tlačidlo na ovládanie, stlačte a podržte tlačidlo diaĺkového ovládania, ktoré sa nenechať relé vytiahnuť v, uvoľnite tlačidlo diaĺkového ovládania a relé je odpojený, ktorý sa nazýva jog.

Prepínanie napájania čip step-down výhody

1. Široký napätie a široký rozsah použitia: napätie medzi 85V a 260VAC môže pracovať normálne. Niektoré regióny v Číne majú nízke alebo vysoké napätie (220VAC±10%) a 110VAC v zahraničí.

2. Stabilná, odolná, nízka spotreba energie: pohotovostný režim spotreba energie je menej ako 0,5 W, čo je lepšie, ako produktov s viac ako 1W odpor a poklesu napätia.

teoretické ovládanie napájania je 6600w, domnievajúc sa, že zaťaženie štartovací prúd je príliš veľké a s cieľom predĺžiť životnosť výrobku, odporúčame vám, že kontrolná komisia by nemala presiahnuť 3000w

Doplňujúce údaje

 • Diaľkové Vzdialenosť: Iné
 • Materiál: Plastové
 • Položka Druh: Prepínače
 • Číslo Modelu: KGS-A101-1
 • Funkcie: Iné
 • Prepnúť Typ: Diaľkové Ovládanie
 • Záruka: Iné
 • Model: KGS-A101-1
 • Certifikácia: Iné

Recenzie (1)

Pridať recenziu

12345

 • Kelinjohana

  Have not used more

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter