Rýchly náhľad

10

Prenosné Audio & Video

8GB Profesionálne Hlasový Záznamník Digitálny Audio Mini Diktafón+ MP3+ USB Flash Disk gravador de voz

€11.35 €7.60

Štítky: magnetofón štúdio, mac zvuku, dv kazetový prehrávač, android mp3, usb kábel rekordér, kia usb, av tv nahrávač, jurnelist hlasový záznamník pero, 8gb usb diktafón, audio záznam.

Porovnať


  • SKU: n1186

Najpredávanejší

Popis

Funkcia:

1. Digitálny Hlasový Záznam, že sú kompaktné a vrecko veľkosti - nenápadné a ľahko ovládať Jasné, Nahrávanie Hlasu

2. Pamäť : 8GB - Jednoduché Použitie, Plug a Play, Č Disky Potrebné Podporovať U Disku Funkcia

3. Čas nabíjania: 1 Hod. - Pracovný Čas: 10 hodín na jedno Nabitie. Môžete uložiť až 96 hodín audio - Nabíjanie: USB rozhrania počítača.

4. Môžete ho používať ako prenosné audio nahrávač ak chcete nahrať čokoľvek, alebo jednoducho použiť aj ako MP3 prehrávač a počúvať svoje obľúbené skladby.

5. Bezproblémová prevádzka - Funkcie automatického ukladania, takže vaše nahrávky sú uložené okamžite,Keď slúchadlá sú zapojené automaticky prepne do režimu prehrávania môžete skontrolovať váš súbor. (Poznámka: Mac užívatelia potrebujú, VLC Media Player,Pls zadarmo stiahnuť a používať toto zariadenie)

6. Prevádzka je jednoduchá a priamočiara - zapnutie a vypnutie prístroja a to spustí sa nahrávanie po niekoľkých sekúnd,vypnúť a potom znova začína nový súbor. Keď slúchadlá sú zapojené automaticky prepne do režimu prehrávania môžete skontrolovať vaše súbory,Skvelé pre zdokumentovanie diktát, stretnutia, prednášky, semináre, atď.

7. 8 gb model bude držať až 94 hodín audio a má 15 hodinová výdrž batérie (pokiaľ sa nahrávanie počas zapojený).

Prevádzkové Pokyny :

1. MP3 Konverziu: Zasuňte slúchadlá do, a krátko stlačte Tlačidlo (-) previesť MP3 režim prehrávania, keď sa indikátor zmení na červené a na displeji začne blikať až pomaly.

2. Nabíjanie Nahrávanie:Pri nahrávaní, vložte USB kábel intoto pripojenie počítača alebo napájacieho zdroja, čo znamená, že je plnenie na nahrávanie. Pri nabíjaní, obe červené svetlo a modré svetlo presvitá a ten pobyt na dlhý čas, znamená plnenie úplný. Celkový čas nabíjania je približne 1 hod.

3. Synchronizácia času:Pri pripájaní k počítaču cez USB, otvorte disk bežať aplikácie, SetTime.exe, synchronizácia času. Pravým tlačidlom myši kliknite na položku tento súbor na zobrazenie majetku a čas nahrávania.

4. Pripojenie Počítača:Vložený USB kábel na pripojenie do počítača a nájsť správnu jednotku na ukladanie a otváranie súborov.

Doplňujúce údaje

  • Package: No
  • S Reproduktory: No
  • Prehrávanie Formátov: WAV
  • Názov Značky: KOQZM
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Externá Pamäť: No
  • Záznam Audio Formát: WAV

Recenzie (5)

Pridať recenziu

12345

€28.14 €18.01

Prenosné Audio & Video

Mini Pero Digitálny Hlasový Záznamník Oculta Diktafón+OTG Počúvanie Audia Zariadenia HD Aktivovaný Micro Espia Nahrávanie Zvuku Hluku 192

Vlastnosti Produktu: 1.Pomocou akryl jeden kus plášťa, anti-jeseň silne 2.Časová pečiatka,Meno nahrávanie súborov podľa dátumu automaticky 3.Monitor nahrávanie v reálnom čase/sluchadla fungovať vždy 4.Pracovať ako hlasový

€14.22 €11.38

Prenosné Audio & Video

4GB 8GB Hlasový Záznamník, USB Profesionálne Diktafón Digital Audio Nahrávač Hlasu, Zabudovaný reproduktor, MP3 Prehrávač, Časované nahrávanie pero

8GB USB Pero Digitálny Hlasový Záznamník Voice Aktivované Digitálnymi Audio diktafón Mp3 prehrávač, Diktafón gravador de voz Špecifikácie: Kapacita Pamäte: 8GB Powered Napájanie: 2 x AAA batérie (Nie je súčasťou balenia) Farba: Čierna Hmotnosť:

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter