O nás

If in doubt, Flat out!

Portál najkrajšiecesty.sk vznikol v roku 2011 z číreho nadšenia. Jeho ambíciou je priniesť tie najdychberúcejšie trasy, ktoré stojí za to zažiť, vidieť a najmä na nich spáliť litre a litre benzínu. A niekedy tam nechať aj gumy…

Zoznam ciest nebude nikdy konečný, veď Slovensko, Česko a blízke zahraničie, najmä v podobe alpských priesmykov, ponúka príliš veľa možností dobre si zajazdiť. Často netušených a zabúdaných.

Autori sú nadšení šoféri, ktorí radi prevetrajú svoje kone. No portál najkrajšiecesty.sk s radosťou víta aj motorkárov. Veď cesty plechovkárov a jednostopých sa často križujú, čo najlepšie vidno napríklad na známom Grossglockneri alebo stredoslovenskom Šturci.

Zakladateľ, Ľuboš, nemôže mať ani pri vlastnom ropnom vrte prejdené všetky krásne cesty sveta. To znamená, ak vám tu čokoľvek chýba, nesedí, či sa len chcete podeliť o svoje dojmy, píšte do kontaktného formulára alebo priamo na mail lubos@najkrajsiecesty.sk.

Do nášho tímu sa aktívnym prístupom dostal aj Robo, fanúšik japonských vysokootáčkových motorov. O jeho nadšení hovorí napríklad popis niektorých rakúskych ciest. Ráno vstal, cez deň jazdil po priesmykoch, aby si večer ustlal v aute na vrchole horských ciest. Ráno zažil ten najkrajší východ slnka, spoza volantu.

Zapojte sa tiež do tvorby najkrajších ciest!

Stačí mail alebo formulár v takejto štruktúre:
- presná trasa odkiaľ kam
- aká je cesta široká?
- aká je kvalita asfaltu?
- je cesta rýchla alebo pomalá a technická?
- je tu hustá premávka?
- aká je scenéria a výhľady?
Napíšte mi.

Každý tip čitateľa odmeníme 10-percentnou zľavou na polep auta od Polepy.sk!